Спеціальні умови

Бронюючи рейс у KLM, ви погоджуєтеся з нашими Загальними умовами перевезення щодо вас і вашого багажу. Обов’язково прочитайте ці додаткові умови.

Особливі умови є частиною Загальних умов перевезення. Ці умови містять відповідні правила, які випливають із місцевих законів і правил і застосовуються конкретно в певній країні чи регіоні. Тому Особливі умови можуть відрізнятися від Загальних умов перевезення. Ви маєте завжди читати загальні умови перевезення, а також застосовні Особливі умови країни або регіону, у якому ви бронюєте квиток.

Прочитайте повний текст Загальних умов перевезення

Бронювання онлайн

Ви можете забронювати квитки максимум для 9 пасажирів (дорослих і дітей) на бронювання. Кожен дорослий може супроводжувати дитину, яка подорожує на колінах.

Бронювання підтверджується, коли ви отримуєте код бронювання. На вказану вами адресу електронної пошти також буде надіслано електронний лист із підтвердженням, що містить усі деталі вашого бронювання.

Майте на увазі, що відповідно до положень регламенту ЄС, право клієнта на відмову не поширюється на квитки на авіарейси.

Тарифи

Зазначені тарифи включають усі податки, за винятком випадків, коли податки стягуються безпосередньо в аеропорту. Тарифи гарантовані тільки за наявності посилання на бронювання.

Онлайн-платіж

Щоб оплатити онлайн, вам потрібна дебетова або кредитна картка. Оплату буде негайно списано KLM з картки. У деяких країнах ви можете використовувати інші способи оплати, як-от банківський переказ, Apple Pay або місцеві способи оплати.

Оплату повністю захищено за допомогою шифрування, що відповідає найвищим галузевим стандартам.